ابتکار جالب مسلمانان جینسویل؛ دعوت از غیرمسلمانان برای شرکت در مراسم افطاری مسلمانان آمریکا

ابتکار جالب مسلمانان جینسویل؛
دعوت از غیرمسلمانان برای شرکت در مراسم افطاری مسلمانان آمریکا
مرکز اسلامی شهر جینسویل در ایالت ویسکانسین آمریکا مردم این شهر را به شرکت در مراسم افطاری دعوت کرده که قرار است روز شنبه ۱۱ ژوئن در مسجد این برگزار شود.
دعوت از غیرمسلمانان برای شرکت در مراسم افطاری مسلمانان آمریکا
به نقل از gazettextra.com، مرکز اسلامی شهر جینسویل در ایالت ویسکانسین آمریکا مردم این شهر را به شرکت در مراسم افطاری دعوت کرده که قرار است روز شنبه ۱۱ ژوئن در مسجد این شهر برگزار شود.

مسلمانان محلی و اعضای مسجد این شهر دعوت‌نامه‌ها را برای مراسم روز شنبه در ساعت ۷ بعد از ظهر در شهر توزیع کرده و به گفته صالح ارسچن یکی از بنیانگذاران دایره دعوت اسلامی، مردم از سرتاسر شهر می‌توانند در مراسم افطاری و باز کردن روزه با مسلمانان همراه شوند.

صالح که یکی از سخنرانان اصلی این گردهمایی خواهد بود، در ادامه سخنانش گفت: موضوع این مراسم روی مزایا و اهداف روزه داری تمرکز خواهد داشت.

صالح همچنین امیدوار است که نه تنها غیرمسلمانان در این جشن حضور پیدا کنند، بلکه مسلمانان بیشتری در ناحیه برای یادگیری فعالیت‌ها و کسب اطلاعات بیشتر درباره مسجد به این مراسم بیایند.

مسجد و مرکز اسلامی جینسویل تقریبا یک سال پیش تاسیس شده است. صالح ارسچن و همسرش، ساختمانی به وسعت ۳ هزار و ۶۰۰ فوت مربع را خریداری کرده و این مرکز را را در آنجا تاسیس کردند.

منبع: خبرگزاری حوزهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.